Понад сто фахівців отримали від незаконної влади Херсонщини відібране житло

3

будинок

Незаконна влада Херсонщини заявила, що передала понад 100 фахівцям, яких вважає необхідними регіону, "безхазяйні" квартири та будинки.

Про це повідомило окупаційне медіа.

Зокрема, житло нібито отримав 31 медик.

Зазначимо, що окупанти називають“безхазяйним” майно, власники якого виїхали, були змушені покинути територію через війну або не можуть підтвердити права за вимогами підконтрольної РФ адміністрації.

Раніше заступник директора Центру близькосхідних досліджень Аналітичний центр, який вивчає політичні процеси на Близькому Сході, питання, пов’язані із зовнішньою та внутрішньою політикою України, регіональною та національною безпекою Сергій Данилов розповідав, що окупаційна влада заявляючи про передачу житла вчителям та лікарям, намагається тиснути на місцевих жителів. Крім того, забезпечити житлом російських військових та їхні сім’ї, фахівців, яких Кремль намагається завезти на захоплені території, а також змінити етнічний склад населення.

  • Раніше в коментарі “Вгору” керівник департаменту документування воєнних злочинів у Українській Гельсінській спілці з прав людини Сергій Мовчан зазначив, що “націоналізація” нерухомого майна спостерігається ще з 2014 років у захопленому Криму. Потім в окупованих частинах Донецької та Луганської областей. Після повномасштабного вторгнення російські окупанти почали ще ширше застосовувати цю практику. Сергій Мовчан додав, що це є незаконним, Російська Федерація порушує ст. 1 Першого протоколу Європейської конвенції захисту прав людини.
Предыдущая статьяПутин заявил о готовности РФ к переговорам с Украиной на основе стамбульских договоренностей
Следующая статьяОкупанти на Херсонщині нав’язують дітям російську ідентичність: що відбувається на лівому березі