У Херсоні лікарі вигадували хвороби дітям-сиротам, щоб їх не вивезли росіяни, — AP News

61

Працівники дитячої обласної лікарні у Херсоні фальсифікували медичні картки дітей-сиріт, щоб запевнити росіян, що ті нібито надто хворі для евакуації до рф. Про це йдеться у матеріалі AP News.

"Ми свідомо писали неправдиву інформацію про те, що діти хворі та їх не можна транспортувати. Ми боялися, що росіяни дізнаються, але ми вирішили, що врятуємо дітей будь-як", – розказала іноземним журналістам завідувачка відділення реанімації Ольга Пілярська.

Херсонські лікарі вигадали хвороби для 11 покинутих немовлят, щоб завадити окупантам депортувати їх до рф.

У селі Степанівка директор центру соціально-психологічної реабілітації Володимир Сагайдак також підробляв документи, щоб приховати від росіян 52 осиротілих дітей. Деяких дітлахів помістили до своїх родин працівники закладу, інших — директор центру відвіз до далеких родичів, а дехто зі старших залишився з ним, — пише видання.

Нагадаємо, за даними Офісу генпрокурора на кінець жовтня, росія незаконно вивезла з України щонайменше 9400 дітей.

Раніше ми розказувати як діяти, якщо депортують до росії.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Предыдущая статьяПресконференція Зеленського відбудеться, коли будуть вирішені питання щодо безпеки — Никифоров
Следующая статьяДві третіх девелоперських українських компаній перебувають на межі банкрутства – експерт