Унаслідок обстрілів у Києві пошкоджено об’єкти енергетичної інфраструктури – Кличко

58

Унаслідок обстрілів у Києві пошкоджено об'єкти енергетичної інфраструктури – Кличко

Унаслідок нічної атаки у столиці пошкоджено об'єкти енергетичної інфраструктури, водопостачання здійснюється у штатному режимі, повідомляє мер Віталій Кличко.

"У результаті нічного обстрілу столиці пошкоджені об'єкти енергетичної інфраструктури. У місті – аварійні відключення електроенергії. Відповідно є знеструмлені об'єкти теплопостачання. Водопостачання столиці здійснюється в штатному режимі", — написав Кличко в телеграм-каналі в понеділок уранці.

Предыдущая статьяДва вертолета столкнулись в воздухе возле тематического парка в Австралии, есть жертвы
Следующая статьяВ ГУР рассказали, как может действовать Россия на фронте в 2023 году