Нитковий ліфтинг піхви або перинеопластика — це хірургічний метод підтяжки та відновлення зовнішніх органів піхви (вульви) та промежини. Процедура має надзвичайну популярність серед прогресивних пацієнтів, які естетику тіла доповнюють бездоганним виглядом зовнішніх статевих органів. Це важливо для відчуття впевненості у собі та своїй красі.
Суть перинеопластики полягає в тому, щоб підтримати мʼязи тазового дна та репродуктивні органи. Процедура проводиться в клініці пластичної хірургії Anacosma в Києві, а ціни на послугу можна дізнатися тут https://anacosmo.ua/uk/plasticheskaya-hirurgiya/podtyazhka-vlagalishha-nityami/ іі одразу записатися на первинну консультацію.
Показання до інтимної підтяжки
На долю жінки випадає чимало непростих періодів та станів впродовж життя. І хоч більшість з них — дуже бажані, очікувані та позитивні, проте вони лишають слід на репродуктивному здоровʼї та естетичному стані статевих органів. Мова йде про вагітність, пологи, втрату ваги, гормональні зміни, що впливають на статеве життя та інші фактори й травми, що призводять до травм, вʼялості та перетянутості шкіри навколо входу в піхву.
Коли проводять перинеопластику:
- при вʼялій, обвислій або випуклій шкірі навколо піхви;
- при розриві тканин після вагінальних пологів;
- при надмірній рубцевій тканині після епізіотомії;
- коли низька або відсутня чутливість під час статевого акту;
- при незадовільній естетиці зовнішніх статевих органів, що впливає на бажання інтимної близькості й знижує його;
- коли є дискомфорт, больові симптоми або вагінальне подразнення;
- при нетриманні сечі та кишківника.
Інтимне задоволення перестає бути таким, коли хоча б одне із показань присутнє в житті пацієнтів. Не варто соромитися, приховувати або маскувати проблему. Краще довірити ситуацію професіоналам та позбутися фізичного дискомфорту, що так чи інакше впливає на моральний стан, самооцінку та впевненість у собі.
Як проходить операція
Нитковий ліфтинг піхви в Anacosma проводиться після первинної консультації зі спеціалістом. Під час очної зустрічі лікар: проводить огляд, збирає повний анамнез, визначає показання та аналізує протипоказання, якщо такі є. Якщо процедура можлива — обирає метод хірургічного втручання та призначає час і дату операції.
В день перинеопластики все відбувається поетапно:
- Введення пацієнта в стан наркозу за допомогою місцевої або загальної анестезії.
- Виконання розрізу на вході в піхву для доступу до мʼяких тканин. Далі лікар проводить всі необхідні маніпуляції: відсікає надлишкову шкіру, усуває рубцеву тканину, відновлює мʼязовий каркас навколо піхви, досягаючи його тонусу.
- Накладання на краї розрізу спеціальних ниток.
Разом з процедурою можна провести вагінопоастику та лабіопластику. Тривалість операційного втручання залежить від обʼєму показань та роботи з ними.