Від виховательки до начальниці відділу окупаційного Мінкульту. Повідомили про підозру жительці Скадовського району

14

Інна Коча

Жительці селища Таврія Скадовського району на Херсонщині Інні Кочі Служба безпеки України заочно оголосила підозру у колабораційній діяльності (ч. 5 ст. 111-1 Кримінального кодексу України).

Підозру опублікували на сайті Офісу Генерального прокурора України.

За даними слідства, жінка добровільно обійняла посаду окупаційного "начальника відділу додаткової та професійної освіти Міністерства культури Херсонської області".

На посаді Інна Коча здійснювала загальну організацію роботи та управління структурним підрозділом, який очолювала, координувала діяльність відділу з іншими структурними підрозділами окупаційного Міністерства культури Херсонської області.

Також вона представляла інтереси окупаційної адміністрації у взаємовідносинах з навчальними закладами та в інших органах влади та суб'єктах РФ.

За даними сайту "Миротворець", після тимчасового призначення на місце директорки яслах-садку №64 від окупаційної влади вона перейшла на посаду "директора" окупаційної Херсонської обласної бібліотеки для дітей. Приблизно у 2012-2014 працювала вихователькою у дитячому садочку, потім була заступником директора дошкільного навчального закладу. Згодом працювала в Інституті удосконалення вчителів.

У виданні "Мост" зазначають, що Коча — цивільна дружина колишнього блогера Артема Лагойського на прізвисько “Бидло”, який у 2024 році очолив окупаційне міністерство культури Херсонщини.

Їй загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років, а також позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від десяти до п’ятнадцяти років та з конфіскацією майна або без такої.

  • СБУ заочно повідомила про підозру у пособництві державі-агресору та колабораційній діяльності підприємцю з Каховки Михайлу Ісаєву та його дружині Карині.
  • На посаду виконувача обов’язків міністра культури окупованої Херсонщини призначили керівника незаконного відділення ОГО "Асамблея народів Росії у Херсонській області” Артема Лагойського.
Предыдущая статьяПід час обміну «1000 на 1000» з російського полону повернувся житель Станіславської громади
Следующая статья“Житло місцевих зайняли родини військових РФ”. Інтерв’ю з мером Скадовська про окупацію міста та теперішнє життя