Відшкодування за зруйновані та пошкоджені домівки чекають жителі деокупованої Високопільської громади на Херсонщині.Вже зареєстровано 1300 заяв, але механізму надання цих компенсацій в Україні ще немає, повідомляє Кримський розслідувач.Люди повертаються до своїх домівок ледь не кожного дня. Облаштовують тимчасове помешкання в літніх кухнях або вцілілих кімнатах. Якщо на момент звільнення громади 4 жовтня 2022 року в ній залишалось біля 1200 осіб, то зараз — 3-3,5 тисяч. Та втрачено у громаді не лише майно. Його-то як раз відновити чи компенсувати можливо. Чого не скажеш про загублені життя і скалічені долі. За 7 місяців окупації Високопільської громади на Херсонщині було вбито більше 30 місцевих жителів. Ця цифра, на жаль, не остаточна.Зафіксовано понад 20 зниклих без вісті і біля 50 поранених. Також більше 20 мешканців громади побували в незаконному полоні російських загарбників.
Последние новости
Жителя Олешок судитимуть за “держзраду”: йому загрожує довічне ув’язнення
Окупанти судитимуть 31-річного жителя Олешок за “державну зраду” через ймовірну передачу даних про російських військових, йому загрожує довічне ув'язнення.
“Не хотіла взагалі їхати з дому”. Переселенка з Херсона живе у прихистку на Буковині
Переселенка з Херсона, 77-річна Тетяна Тищенко оселилася...
77-річна Тетяна Тищенко з Херсона вже півтора року живе в прихистку на Буковині
77-річна Тетяна Тищенко з Херсона вже понад півтора року живе у прихистку на Буковині, виїхавши через обстріли та стан здоров'я сина.




