Загалом на деокупованій території Херсонської області на червень 2026 року сонячні панелі встановлено вже на понад 60 об’єктах.
Про це повідомили у Херсонській ОВА.
Проте, як зазначають в адміністрації, потреба в альтернативних джерелах енергії залишається високою.
Зокрема, на свердловинах встановлено 11 сонячних електростанцій, які дозволили місцевому комунальному підприємству зекономити понад 3,1 мільйона гривень. Завдяки цим коштам вдалося відремонтувати 1,5 кілометра водогону та стабілізували тиск у мережі одного із населених пунктів Херсонщини.
- Внаслідок російської збройної агресії на деокупованій Херсонщині пошкоджені понад 217 кілометрів водопровідних мереж, а також 168 об’єктів водопостачання та водовідведення. У відновленні водної інфраструктури допомагають благодійні та громадські організації, зокрема й міжнародні. Про це повідомила Херсонська ОВА у відповіді на запит "Вгору".





