На Запоріжжі окупанти відбирають майно в тих, хто евакуювався

75

У тимчасово окупованому Приморську, що на Запоріжжі, росіяни розклеїли оголошення з повідомленнями, що власникам квартир та приватних будинків необхідно звернутися в окупаційну адміністрацію з документами про право власності на майно. В іншому разі нерухомість визнають безгосподарською та відберуть. Про це повідомляють у Центрі національного спротиву.

“Ворог практикує схему оголошення майна, яке вони хочуть віджати, нібито “безгосподарським”. Списки об’єктів постійно оновлюються на сайті так званої обласної військової адміністрації окупантів”, – йдеться в повідомленні.

У переліку є об’єкти нерухомості, транспортні засоби, які належать громадянам України, а також комунальне та державне майно. Інформацію щодо порожніх квартир у містах області окупанти збирають через керівників ОСББ.

Раніше ми повідомляли, що так званий “заступник голови Новокаховської міської адміністрації” відчужував комунальне майно на користь окупантів.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Предыдущая статьяДанілов: Повна військова поразка Росії — найкращий метод не допустити ескалації конфлікту
Следующая статьяОбъяснил на «ярких» примерах. Подоляк назвал ключевую угрозу безопасности ЕС