Навіщо Росія завозить іноземних найманців на лівобережжя Херсонщини

13

Не дивлячись на великі обсяги мобілізації, все одно Росія стикається з нестачею особового складу. І вже десь рік тому в Африці та в Азії почалася рекрутингова компанія. У лютому місцеві жителі побачили африканських найманців в окупованих Олешках.

Про ситуацію на лівобережжі Херсонщини та присутність іноземних найманців у російській армії прокоментував в ефірі Медіаплатформи “Вгору” заступник директора Центру близькосхідних досліджень Сергій Данилов.

За його словами, наразі їх розмістили на другій лінії фронту, як в Херсонській області, так і в Запорізькій. Імовірно, командування РФ сумнівається в ефективності найманців у бойовій роботі. Або ж для них це адаптаційний період.

“Їх теж будуть навчати, наприклад, в Олешківських пісках. Там, де окупаційні війська обладнали достатньо великий полігон. Їх там будуть поступово ділити, можливо, за групами: більш підготовлені, менш підготовлені. Для того, щоб потім відправити безпосередньо на лінії фронту”, – додав Данилов.

Окрім цього, глядач повідомив, що африканських найманців багато і в Каланчаку.

  • Центр близькосхідних досліджень – аналітичний центр для вивчення політичних процесів на Близькому Сході. З 2014 року, з початком російської агресії проти України, Центр зосередився на дослідженні питань, пов’язаних із російською агресією проти України й російською окупацією.
  • Водночас агенти руху АТЕШ повідомляють, що на лівобережжі Херсонщини армія РФ залучає до участі в річкових десантних операціях Росії на Дніпрі африканських найманців.
  • 22 лютого вони прибули в окуповані Олешки на Херсонщині. Їх розмістили в місцевому будинку культури. Це елітний підрозділ із дорогим спорядженням. Також були помічені важка броньована техніка та вантажівки з відмітками у вигляді ієрогліфів.