Про це повідомив голова “Укренерго” Володимир Кудрицький.Підірвано два автотрансформатори, кожен вагою 250 тон. Залу релейного захисту, компресорну, акумуляторну розстріляно і розтрощено.Укренерго вже опрацювуює схеми заживлення звільненої Херсонщини з бсусідніх двох областей. Це не буде просто – сапери обстежують високовольтні лінії, які проходять вздовж територій, де ще зовсім недавно точилися тяжкі бої. Рівень замінованості там дуже високий.“Паралельно на вихідних ми вже передали перелік необхідного обладнання для Херсонщини нашим закордонним партнерам. Вже відгукнулися системні оператори Польщі і Франції. Обладнання вже прямує в Україну. Дякуємо, друзі”, – написав Кудрицький.
Главная Новости Херсона Окупанти знищили енергооб’єкт, який живив правобережжя Херсонщини та частину Миколаївщини
Последние новости
Понад 140 херсонців скористались соціальним таксі за тиждень
За тиждень, з 19 по 25 червня, 143 маломобільні мешканці Херсонської громади та люди з інвалідністю скористались послугою «Соціального таксі».
Жителя Скадовська засудили до 15 років тюрми за керівництво окупаційною пожежною частиною
Херсонський міський суд заочно визнав винним у...
Помер херсонський партизан Валентин Єрмоленко, який допомагав ЗСУ
У віці 68 років помер херсонський партизан Валентин Єрмоленко, який під час окупації міста брав участь у русі спротиву та допомагав ЗСУ.






