росіяни спалювали тіла загиблих товаришів по службі на звалищі в Херсоні, — The Guаrdian

61

російські військові під час окупації Херсона викидали та спалювали тіла своїх загиблих товаришів по службі на місцевому звалищі. Про це мешканці звільненого обласного центру розповіли в інтерв'ю The Guardian.

За словами місцевих, влітку окупанти заборонили їм підходити до звалища, воно було оточене окупаційними військами. Місцеві неодноразово бачили, як до місця під'їжджали російські відкриті вантажівки з чорними мішками, які потім спалювали.

"Коли я відчула запах цього диму, мене занудило… Пахло паленим волоссям, і знаєте, ще пахло так, як у стоматолога, коли вам свердлять зуб перед тим, як поставити пломбу. І дим був такий густий, що сусідньої будівлі не було видно", — розповіла іноземному виданню 60-річна жінка, яка проживає біля полігону.

The Guardian опублікували фото російських касок на згарищі в Херсоні.

Також видання стверджує, що історію про поховання і спалювання загиблих російських солдатів на місцевому звалищі їм підтвердили десятки жителів Херсона.

Раніше ми повідомляли, що на Херсонському напрямку окупанти створюють ешелоновану систему оборони.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Предыдущая статьяНа Київщині 57 населених пунктів залишаються знеструмленими через негоду — ОДА
Следующая статьяМЗС України викличе посла Угорщини через неприйнятні дії президента Орбана