Ще дві країни виступають проти заборони видачі туристичних віз росіянам

404

• 231 •

Ці країни фактично підтримали позицію канцлера Німеччини Олафа Шольца, який раніше вже висловлювався проти такої заборони.

Кіпр та Греція виступають проти заборони на видачу віз для російських туристів, які хочуть поїхати до ЄС.

Як пише Politico, таким чином вони фактично підтримали позицію канцлера Німеччини Олафа Шольца, який раніше вже висловлювався проти такої заборони, інформує UAINFO.org.

"Це було б неправильним рішенням. Ми віримо в контакти між людьми, і навіть громадянам Туреччини кіпрська влада видає візи, тому ми не вважаємо, що цей захід має застосовуватися до росіян", — заявив генеральний секретар Міністерства закордонних справ Кіпру Корнеліос Корнеліу.

Читайте також: В ЄС не прийшли до єдиної думки про обмеження видачі туристичних віз росіянам, – CNN

Як зазначає видання, на Кіпрі мешкає велика російськомовна діаспора. Більшість російськомовних, близько 50 тисяч, мешкають у Лімасолі, місті з населенням 237 тисяч осіб. Росіяни також становили 25% від загальної кількості туристів, що прибували на острів до повномасштабної війни РФ проти України.

"Ми не повинні перешкоджати цим громадам вступати в контакт із родинами та друзями. Головною зброєю є європейська єдність, і наші партнери повинні поважати чутливість інших щодо цього питання", — додав Корнеліу.

Сусідня Греція, яка є одним із улюблених місць відпочинку серед російських туристів, також не розглядає можливість зміни статусу російських віз.

Читайте також: 11 причин, чому Дуже Хороших Росіян у жодному разі не можна позбавляти європейських віз

У липні в цій країні спостерігався вражаючий стрибок (+177%) кількості осіб, що прибувають повітряним транспортом з Туреччини, порівняно з 2019 роком, який став рекордним туристичним роком для Греції. Афіни також повідомили про збільшення на 257% тих, хто прибуває з Сербії за той же період. Місцеві чиновники зазначають, що багато з прибулих — громадяни Росії, які їдуть до Греції на відпочинок.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube

Переклад

Повідомити про помилку — Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Предыдущая статьяПереговоры с Турцией по членству Финляндии и Швеции в НАТО пройдут до конца месяца
Следующая статьяУ Генічеську новий гауляйтер