Спортсмени з Херсонщини здобули призові місця на міжнародних та всеукраїнських змаганнях

3

Вихованці Херсонського дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки №5 брали участь на міжнародних та всеукраїнських змаганнях. Вони вибороли 19 медалей.

Про це йдеться на сторінці Херсонської МВА.

В Одесі проходив всеукраїнський турнір "КУБОК ООКАМІ-КАН". На ньому спортсмени здобули 3 срібні та 1 бронзову нагороду.

На змаганнях “X Sari Cup” у Польщі вихованці ДЮКФП №5 вибороли 1 золоту, 2 срібні та 3 бронзові медалі у розділах куміте та ката.

На турнірі "The 5-th Galoyan Karate Academy Open Cup", що проходив у Дніпрі, спортсмени здобули 2 бронзові медалі.

На турнірі у Польщі “XІІ Ogolnopolski Turniej karate Uechi-Ryu 2024” вони вибороли 4 золоті, 1 срібну та 2 бронзові нагороди.

Фото зі сторінки Херсонської МВА/Єгор Лебідь

У Німеччині керівник гуртка Єгор Лебідь, у складі збірної команди України, здобув першість у розділі Греплінг Гі на Чемпіонаті Світу з комбат самозахисту ІСО. Також він виконав норматив заслуженого майстра спорту України.

• Вихованці дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки №4 Херсонської міської ради здобули 12 нагород у різних вікових і вагових категоріях на змаганнях Відкритого Кубку Оокамі-кан з кіокушин карате в Одесі.
  • У Кривому Розі на Відкритому чемпіонаті з кіокушин БуДо карате «Козак Ріг» спортсмен із Херсонщини Максим Каспривский виборов першість.
Предыдущая статьяСофи из Румынии: история известного журналиста и его собаки стала вирусной в Британии (фото)
Следующая статьяЗеленский: Я сказал Трампу — либо у Украины будет ядерное оружие, либо членство в НАТО