Ознаки відновлення економіки з’являються на деокупованій частині Херсонщини. У Чорнобаївці місцеве представництво київського ТОВ «Перша зернова компанія» оголосило про створення робочих місць охоронців свого виробництва. Представник компанії пояснив, що йдеться про шість нових працівників, і зарплату їм платитимуть «по білому» – не нижче від мінімальної, з повним соцпакетом. У Чорнобаївській сільраді належно оцінили ініціативу. Й вирішили її підтримати – виставити оголошення роботодавця на своєму інформаційному ресурсі. Адже для громади нові робочі місця так само важливі, як і для роботодавців – податки з доходів фізичних осіб поповнюють місцеву скарбничку. А вона за довгі місяці війни сильно «схудла». Тим більше, що місцеві виробництва та торгові заклади сильно постраждали від обстрілів та грабунків рашистів – їхні трудові колективи відроджувати потрібно буде ще довгенько. А деякі підприємства ще за часів окупації взагалі релокувалися подалі від лінії фронту, і найближчим часом повертатися не збираються – небезпечно.Володимир ДОРОФЄЄВ.
Последние новости
Магнітні бурі 27 червня 2026: прогноз та вплив на самопочуття
27 червня 2026: незначне геомагнітне збурення. K-індекс 3.67, прогноз на день — 3.7.
Скільки компаній “Клубу білого бізнесу” зареєстровані на Херсонщині
Клуб білого бізнесу Податкової ...
Жителя Олешок судитимуть за “держзраду”: йому загрожує довічне ув’язнення
Окупанти судитимуть 31-річного жителя Олешок за “державну зраду” через ймовірну передачу даних про російських військових, йому загрожує довічне ув'язнення.





