Ознаки відновлення економіки з’являються на деокупованій частині Херсонщини. У Чорнобаївці місцеве представництво київського ТОВ «Перша зернова компанія» оголосило про створення робочих місць охоронців свого виробництва. Представник компанії пояснив, що йдеться про шість нових працівників, і зарплату їм платитимуть «по білому» – не нижче від мінімальної, з повним соцпакетом. У Чорнобаївській сільраді належно оцінили ініціативу. Й вирішили її підтримати – виставити оголошення роботодавця на своєму інформаційному ресурсі. Адже для громади нові робочі місця так само важливі, як і для роботодавців – податки з доходів фізичних осіб поповнюють місцеву скарбничку. А вона за довгі місяці війни сильно «схудла». Тим більше, що місцеві виробництва та торгові заклади сильно постраждали від обстрілів та грабунків рашистів – їхні трудові колективи відроджувати потрібно буде ще довгенько. А деякі підприємства ще за часів окупації взагалі релокувалися подалі від лінії фронту, і найближчим часом повертатися не збираються – небезпечно.Володимир ДОРОФЄЄВ.
Последние новости
Дрон РФ о 17:00 атакував магазин у Херсоні: 53-річна продавчиня поранена
Близько 17:00 російські військові атакували з безпілотника магазин у Дніпровському районі Херсона. 53-річна продавчиня отримала поранення.
Тисячі людей заблоковані в Олешках без їжі та під обстрілами
Тисячі людей заблоковані в окупованих Олешках без їжі та води, під постійними обстрілами, заявляє правозахисниця Олександра Матвійчук.



