У Херсоні 60% жителів з опаленням

59

У звільненому Херсоні 60% абонентів уже отримали тепло від місцевої ТЕЦ.

Про це повідомляє НАК “Нафтогаз України”.

“Попри обстріли та постійні перебої з електроенергією, фахівці титанічними зусиллями повертають тепло в деокупований Херсон. Усі вони щоденно ризикують власним життям та здоров’ям, адже об'єкти енергетичної інфраструктури, як відомо, під особливим прицілом ворога”, – йдеться в повідомленні.

Через значні руйнування мереж у більшості мікрорайонів міста вкрай важко відновити постачання одразу в усі оселі, але комунальні служби міста працюють над подачею тепла.

Раніше Херсонська ОВА повідомляла, що в Херсоні відновлено водопостачання на 90%, процес підключення інших абонентів триває.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Предыдущая статьяНа Львівщині затримали вантаж приладів безперебійного живлення та побутової електроніки на суму понад 25 млн грн
Следующая статьяКулеба: мир не развалится, если развалится Россия