Випускник Херсонського ліцею склав два предмети НМТ на найвищий бал

1

виипускник

Випускник Херсонського ліцею №6 Денис Роміков отримав по 200 балів на національному мультипредметному тесті з української та англійської мов.

Про це повідомили в Управлінні освіти Херсонської міської ради.

"Досягти максимального результату учневі допомогли знання, наполеглива підготовка та підтримка педагогів", — йдеться у дописі.

Зазначається, що Дениса підтримували вчителі Лариса Мельник та Ерланда Бусс.

"Херсонські випускники продовжують демонструвати високі результати на НМТ", — наголосили в адміністрації

Раніше "Вгору" вже повідомляло, про 19 випускників з Херсонщини, які також отримали 200 балів на НМТ. Серед них — Софія Крамаренко, Вікторія Янкович, Гліб Головін, Дар'я Сухопара, Діана Левінсон, Святослав Бабіч, Дар'я Антонішак, Поліна Рець, Софія Ковтун, Марія Власюк, Кароліна Бородавко та Катерина Маркелова, Поліна Коханська та Максим Фролов, а також Анастасія Сорока, Анастасія Суй, Аріна Демків, Тимур Хомулін, Ганна Середа.

  • Національний мультипредметний тест — це головний іспит для вступу до українських вишів. Не всі абітурієнти складають його з першої спроби або отримують достатній результат. Розповідаємо, скільки разів можна складати НМТ, що означає статус “не склав” та які є альтернативи для вступу.
Предыдущая статьяПремьер-министра Польши унизили отказом Зеленского принять участие в URC 2026, считают у Навроцкого
Следующая статьяТроє працівників Херсонської ОВА отримали урядові нагороди