Херсонський онкоцентр шукає інвесторів для будівництва кисневої станції вартістю 7 мільйонів гривень

5

Киснева станція

На платформі державної електронної екосистеми DREAM Державна екосистема управління відбудовою, яка створює єдиний цифровий шлях проєктів відбудови і забезпечує їх прозору та ефективну реалізацію на національному, регіональному та місцевому рівнях. DREAM — “єдине вікно” для роботи з проєктами відновлення. опублікували проєкт будівництва кисневої станції типу IDEAL IM-GO 300 SE на території Херсонського обласного онкологічного диспансеру. Адресою будівництва зазначено: місто Херсон, селище міського типу Антонівка, шосе В'ячеслава Чорновола, 26-Б.

Інформацію про проєкт опублікували на платформі DREAM.

У коментарі “Вгору” директорка Херсонського регіонального онкологічного центру Ірина Сокур розповіла, що на платформі DREAM опублікований проєкт, який був створений раніше і передбачав будівництво кисневої станції.

“Метою викладення цієї інформації на платформі є пошук майбутніх інвесторів, яких можна буде залучити (до фінансування — ред.) після припинення воєнного стану та перебування Херсонського обласного онкоцентру в зоні активних бойових дій. Метою є лише пошук інвесторів. Будівництво не буде проводитися поки не закінчиться воєнний стан”, – додала директорка.
Відповідно до інформації зазначеної на платформі, проєкт передбачає нове будівництво модульної кисневої станції типу IDEAL IM-GO 300 SE з підключенням до інженерних мереж закладу.

У описі зазначено, що реалізація цього проєкту є критично важливою для забезпечення безперервного, автономного та безпечного постачання медичного кисню для потреб пацієнтів, зокрема онкохворих, які проходять інтенсивну терапію, оперативне лікування чи перебувають у реанімаційних відділеннях.
Створювачем, виконавцем та ініціатором проєкту зазначений Херсонський регіональний онкологічний центр.

Капітальні витрати складають 6 мільйонів 999 тисяч 932 гривні, підтверджених джерел фінансування станом на 24 квітня немає.

Робочий проєкт з будівництва кисневої станції був затверджений наказом директора Херсонського регіонального онкологічного центру 19 липня 2023 року.

У вересні 2023 року в системі Prozorro Херсонським регіональним онкоцентром був оголошений тендер на роботи з будівництва кисневої станції. Очікувана вартість саме будівництва тоді становила 2 мільйони 200 тисяч гривень. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій – 14 вересня 2023 року. Торги були відмінені з причини відсутності пропозицій.

Вартість виготовлення проєктної документації щодо будівництва становила 128 тисяч 558 гривень. Розробляло проєктну документацію Товариство з обмеженою відповідальністю «СТАНДАРТ БУД ІНЖЕНЕРІЯ».Інформація про послуги була опублікована у системі Prozorro у квітні 2023 року.

  • Вночі 21 грудня 2024 року армія РФ завдала авіаудару по Херсонському онкологічному диспансеру. На нього скинули 2 керовані авіабомби.Поранених і загиблих серед пацієнтів та медичного персоналу немає.
  • 29 листопада загинула старша лаборантка патологоанатомічного відділення Херсонського регіонального онкологічного центру Ольга Моісєєва. На її авто російські військові скинули вибухівку з дрона.
  • Раніше 2 вересня унаслідок атаки дроном російських військових загинув хірург-онкодерматолог, лікар вищої категорії Володимир Терелюк. У Херсонському обласному онкологічному диспансері він пропрацював майже 30 років.
  • У вересні цього року на війні загинув солдат Збройних сил України та біолог централізованої цитологічної лабораторії Херсонського регіонального онкологічного центру Андрій Заверюха.
  • З початку повномасштабного вторгнення Росії й до серпня 2024 року на Херсонщині загинуло 16 медпрацівників. За цей же період через російську агресію поранено 48 медичних працівників.
Предыдущая статьяУ Херсоні тимчасово вимкнули світлофори через загрозу російських дронів
Следующая статьяРосійські військові вивезли з Херсона майже 360 тисяч архівних документів, — ГУР