На тимчасово окупованій Херсонщині 24 червня повністю або частково знеструмлені вісім округів. Муніципальний округ – одна з територіальних одиниць в Росії. У серпні 2022 року окупанти утворили 18 муніципальних округів на території Херсонської області, контроль над 5 з них вони втратили після деокупації.
Про це повідомили в окупаційному "Херсоненерго".
За даними незаконного підприємства, повністю без світла залишилися Новокаховський округ, частково без електрики Скадовський, Олешківський, Голопристанський, Чаплинський, Каховський, Новокаховський, Горностаївський та Великолепетиський округи.
В окупаційному "Херсоненерго" зазначили, що світла немеє через проведення аварійно-ремонтних робіт. Пізніше підприємство повідомило, що аварійні роботи переносяться на 25 червня.
Суспільне.Крим повідомляє, що в окупованому Криму зранку стався блекаут у Севастополі, Євпаторії, Саках, Джанкої, Армянську, Яни Капу та Перекопському і Євпаторійському районі. У Сімферополі — нестабільна напруга у мережі. Моніторингові канали повідомляли, що у ніч на 24 червня у Криму також лунали вибухи у Сімферополі, Бахчисараї та Керчі. Радник міністра оборони України з питань підвищення використання БпЛА на фронті Сергій Стерненко повідомив, що цієї ночі у окупованому Севастополі уражень зазнали підстанції 330/220/110/35 кВ "Севастополь" і ТЕЦ у окупованому Сімферополі.
- В ефірі “Вгору” заступник директора Центру близькосхідних досліджень розповів, що ситуація зі світлом на лівобережжі Херсонщини залишається нестабільною в межах населених пунктів, які розташовані у 25-кілометровій зоні від Дніпра. Також він зазначав, що проблеми з електропостачанням на окупованій території пов'язані з нестачею обладнання та потужності, а також фахівців.





