Окупанти завдали удару по Печенігах, жертв і постраждалих немає

93

Окупанти завдали удару по Печенігах, жертв і постраждалих немає

Російські окупаційні війська завдали удару по Печенігах (Харківська обл), повідомив заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко.

"Наслідки з'ясовуємо, працюють усі служби", — написав Тимошенко у своєму телеграм-каналі.

Трохи згодом Печенізький селищний голова Олександр Гусаров повідомив, що обійшлося без жертв і постраждалих.

"Уламки ракет С-300!! Смт Печеніги !! Без жертв та постраждалих. Слава ЗСУ та ППО України".

Предыдущая статьяВ белгородской области рф ПВО сбили ракеты над одним из сел, повреждены линии электропередач – губернатор
Следующая статьяКулеба надіслав Боррелю листа із пропозицією запровадити жорсткі санкції проти російського виробництва ракет