Росіяни вивели в Чорне море два ракетоносії із загальним залпом до 12 ракет типу «Калібр»

72

Росіяни вивели в Чорне море два ракетоносії із загальним залпом до 12 ракет типу "Калібр"

На бойовому чергуванні в Чорному морі наразі перебувають два ракетоносії із загальним залпом до 12 ракет типу "Калібр", повідомляє Оперативне командування "Південь".

"Ворог вивів на бойове чергування в Чорному морі один надводний та один підводний ракетоносій. Таким чином, напоготові до пусків може бути до 12 ракет типу "Калібр", — ідеться в повідомленні ОК "Південь" у фейсбуці у п'ятницю ввечері.

"Рівень ракетної небезпеки — підвищений", — наголошують у повідомленні.

Предыдущая статьяМедикам в зоне боевых действий повысят зарплату: что известно
Следующая статьяИлон Маск назначил новым гендиректором Twitter Линду Яккарино