Новорічну ялинку заввишки 5,5 метра було встановлено в середу, 7 грудня, у Харкові на ст. метро "Університет", повідомив міський голова Ігор Терехов.
"Триває війна, і встановлювати ялинку на майдані Свободи, як ми це робили завжди, недоречно. Тому ми встановили її у метрополітені. Це безпечно", — сказав Терехов в ефірі національного телемарафону.
За його словами, у метро відбудуться новорічні заходи для дітей та невеликий концерт. Вхід на них буде безкоштовним.








