Зеленський і генсек ООН обговорили гуманітарну допомогу Україні та роботу «зернового коридору» в Чорному морі

20

Зеленський і генсек ООН обговорили гуманітарну допомогу Україні та роботу "зернового коридору" в Чорному морі

Президент України Володимир Зеленський подякував ООН за підготовлений План реагування на осінньо-зимовий період на $435 млн і відзначив активну участь ООН в імплементації Української формули миру.

Про це він сказав генеральному секретарю ООН Антоніу Гутеррешу під час телефонної розмови, повідомляє пресслужба глави Української держави.

"Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з генеральним секретарем Організації Об’єднаних Націй Антоніу Гутеррешем. Глава держави подякував за зусилля команди Управління ООН з координації гуманітарних справ (УКГС) в Україні, яка підготувала, зокрема, План реагування упродовж осінньо-зимового періоду на $435 млн", — ідеться в повідомленні на офіційному сайті президента України в четвер.

Як повідомляється, Зеленський наголосив на активній участі ООН в імплементації Української формули миру, а також на готовності надіслати представника Організації на наступну зустріч на рівні радників із національної безпеки та зовнішньополітичних радників лідерів держав.

"Ми провели успішну зустріч радників у Джидді. Дуже важливо, щоб наступний захід був не менш успішним і дав конкретні результати. Для цього потрібно зберігати підтримку країн Глобального Півдня. Ми дуже розраховуємо на вас у цьому", — наводить висловлювання Зеленського пресслужба.

Як зазначається в повідомленні, президент України також поінформував генерального секретаря ООН про особливості функціонування альтернативного "зернового коридору" в Чорному морі. Зеленський наголосив на важливості продовження української гуманітарної ініціативи Grain from Ukraine і запросив Гутерреша на її другий саміт.

Співрозмовники детально обговорили ситуацію на Близькому Сході та необхідні гуманітарні зусилля для допомоги цивільному населенню.

Предыдущая статья«Энергоатом» выступил за отмену ценовых ограничений на энергорынке
Следующая статьяЕвропейцы не так уж счастливы. Почему Украине не стоит брать пример с благополучного Евросоюза