Основними відпочивальниками на Арабатській Стрілці і у Генічеську нині є приїжджі з Каховки і Нової Каховки. Доки ЗСУ точними влучаннями там висаджують у повітря склади боєприпасів, каховчани і новокаховчани з грошима вирішили почекати біля моря. Тим паче, що грошей цих цьогоріч потрібно вдвічі менше – саме вдвічі впали ціни на відпочинок на Арабатці. Цим, до речі, скористались і генічанки з дітьми, переїхавши на косу з міста, де море мілкіше і брудніше. Ті, хто купався, кажуть, що море зараз тепле, а медуз у ньому – небагато. Принаймні менше, ніж на суші «зелених чоловічків» зі свастикою Z на шевронах..
Последние новости
У Херсоні чоловік зарізав сусіда через ревнощі до співмешканки
У Херсоні 40-річного чоловіка підозрюють в умисному вбивстві сусіда через ревнощі до співмешканки. Потерпілий отримав щонайменше три ножових поранення.
Тисячі людей заблоковані в Олешках без їжі — правозахисниця Матвійчук
В окупованому місті Олешки Херсонської області кілька...
Посадовиці з Херсонщини загрожує до двох років обмеження волі за приховування 3,4 млн гривень
Посадовиці на Херсонщині оголосили підозру за недекларування майна на понад 3,4 мільйона гривень у 2023 та 2024 роках, їй загрожує до двох років обмеження...



