Основними відпочивальниками на Арабатській Стрілці і у Генічеську нині є приїжджі з Каховки і Нової Каховки. Доки ЗСУ точними влучаннями там висаджують у повітря склади боєприпасів, каховчани і новокаховчани з грошима вирішили почекати біля моря. Тим паче, що грошей цих цьогоріч потрібно вдвічі менше – саме вдвічі впали ціни на відпочинок на Арабатці. Цим, до речі, скористались і генічанки з дітьми, переїхавши на косу з міста, де море мілкіше і брудніше. Ті, хто купався, кажуть, що море зараз тепле, а медуз у ньому – небагато. Принаймні менше, ніж на суші «зелених чоловічків» зі свастикою Z на шевронах..
Последние новости
Посадовиці з Херсонщини загрожує до двох років обмеження волі за приховування 3,4 млн гривень
Посадовиці на Херсонщині оголосили підозру за недекларування майна на понад 3,4 мільйона гривень у 2023 та 2024 роках, їй загрожує до двох років обмеження...
У Херсоні чоловік через ревнощі вбив сусіда: підозрюваного взяли під варту
Жителю Херсона повідомили про підозру в умисному...
Одна людина загинула, троє поранені на в’їзді до Олешок через мінування
Через мінування в'їздів до Олешок на Херсонщині одна людина загинула та троє отримали поранення, до міста не надходить продовольство.





