Відшкодування за зруйновані та пошкоджені домівки чекають жителі деокупованої Високопільської громади на Херсонщині.Вже зареєстровано 1300 заяв, але механізму надання цих компенсацій в Україні ще немає, повідомляє Кримський розслідувач.Люди повертаються до своїх домівок ледь не кожного дня. Облаштовують тимчасове помешкання в літніх кухнях або вцілілих кімнатах. Якщо на момент звільнення громади 4 жовтня 2022 року в ній залишалось біля 1200 осіб, то зараз — 3-3,5 тисяч. Та втрачено у громаді не лише майно. Його-то як раз відновити чи компенсувати можливо. Чого не скажеш про загублені життя і скалічені долі. За 7 місяців окупації Високопільської громади на Херсонщині було вбито більше 30 місцевих жителів. Ця цифра, на жаль, не остаточна.Зафіксовано понад 20 зниклих без вісті і біля 50 поранених. Також більше 20 мешканців громади побували в незаконному полоні російських загарбників.
Последние новости
У Херсоні чоловік зарізав сусіда через ревнощі до співмешканки
У Херсоні 40-річного чоловіка підозрюють в умисному вбивстві сусіда через ревнощі до співмешканки. Потерпілий отримав щонайменше три ножових поранення.
Тисячі людей заблоковані в Олешках без їжі — правозахисниця Матвійчук
В окупованому місті Олешки Херсонської області кілька...
Посадовиці з Херсонщини загрожує до двох років обмеження волі за приховування 3,4 млн гривень
Посадовиці на Херсонщині оголосили підозру за недекларування майна на понад 3,4 мільйона гривень у 2023 та 2024 роках, їй загрожує до двох років обмеження...



