Херсонський легкоатлет Андрій Проценко став призером на турнірі в Словаччині

71

Легкоатлет із Херсона Андрій Проценко приніс Україні другу нагороду на міжнародному турнірі в словацькому місті Банська Бистриця. Він виборов срібну нагороду.

Про це повідомляє Національний олімпійський комітет України.

“34-річний стрибун у висоту з Херсона здобув срібло турніру зі своїм найкращим результатом у цьому сезоні 2.32 м”, – йдеться в повідомленні.

Спортсмен, взявши висоту з другої спроби, спочатку вийшов на перше місце. Проте новозеландець Хеміш Керра зміг узяти планку на 2 см вище ніж наш легкоатлет. Андрій спробував два рази підкорити висоту у 2,36 метра, але, на жаль, безрезультатно.

“Публіка на трибунах спортивної арени «Дукла», знаючи історію Андрія, який через війну провів в окупації 40 днів, підтримувала його стоячи”, – зазначили в НОК.

Раніше ми повідомляли, що легкоатлет Андрій Проценко після виїзду з окупації в Херсоні продовжив представляти Україну на міжнародних турнірах.

Нагадаємо, Андрій Проценко – 34-річний український стрибун у висоту, срібний призер чемпіонату світу в приміщенні (2014), дворазовий срібний призер чемпіонатів Європи: 2014 (на відкритому повітрі) та 2019 (у приміщенні). У 2022 році здобув "золото" у стрибках у висоту на етапі “Діамантової ліги” у Лозанні, "бронзу" на чемпіонаті світу та призове місце на турнірі в Угорщині.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Предыдущая статьяВенгрия заблокировала предложение ЕС передать Михаила Саакашвили на лечение
Следующая статьяПід час нічної атаки ворог випустив 36 ракет — Залужний